Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Powiększ obraz:

UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZA 100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

"Nasza  Niepodległa” - pod tym hasłem odbyła się dnia 11 listopada 2018 roku  w pięknie udekorowanej świetlicy w Wądrożu Wielkim  uroczysta akademia z okazji setnej  rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.  Licznie zgromadzeni goście zostali serdecznie powitani przez prowadzacego. Po uroczystym złożeniu pamiątek  w kapsule czasu rozpoczął się montaż słowno- muzyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz przedszkolaków .  Recytowano wiersze, śpiewano piosenki i pieśni patriotyczne  oraz tańczono dla naszej ojczyzny.  Młodzi aktorzy zostalii nagrodzeni gromkimi brawami, na które bez wątpieia zasłużyli. Występ wywołał na twarzach widzów łzy wzruszenia, a słowom  uznania nie  było końca.

Czytaj więcej o: UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZA 100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
Powiększ obraz:

Świętujemy Niepodległą - XV BIEG NIEPODLEGLOŚCI ORAZ REKORD W ŚPIEWANIU HYMNU

9 listopada już po raz XV w naszej szkole odbył się Bieg Niepodległosci, którego celem było  połączenie aktywności fizycznej ze świętowaniem tak ważnego dla Polski dnia, jakim jest Dzień Niepodległości.  Uczniowie z biało- czerwonymi symbolami walczyli o medale i dyplomy.

O godz. 11.11 włączyliśmy się w akcję bicia rekordu dla Niepodległej i nasz hymn narodowy rozbrzmiewał na boisku szkolnym

 
Czytaj więcej o: Świętujemy Niepodległą - XV BIEG NIEPODLEGLOŚCI ORAZ REKORD W ŚPIEWANIU HYMNU
Powiększ obraz:

ZAJĘCIA TANECZNE W NASZEJ SZKOLE

Zajęcia w ramach Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier Centrum Hajdasz,
odbywają się w czwartki :

  • klasy 1-3  g. 12.55-13.40,
  • klasy 4-6 g. 13.50-14.35
  • więcej informacji pod numerem telefonu   501 214 025.
Czytaj więcej o: ZAJĘCIA TANECZNE W NASZEJ SZKOLE
Powiększ obraz:

Nagrody Gminy Wądroże Wielkie dla uczniów naszej szkoły

 18 października 2018 r. podczas uroczystej  sesji Rady Gminy w Wądrożu Wielkim zostały wręczone Nagrody Gminy Wądroże Wielkie dla wybitnie uzdolnionych dzieci i młodzieży za rok szkolny 2017/2018.  Nagrody dla uczniów i gratulacje dla ich rodziców wręczyła Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka, Przewodniczący Rady Gminy Dariusz Żołnierczyk oraz Przewodniczący Kapituły Nagrody Gminy Wądroże Wielkie Jan Kumor.

 

 

Czytaj więcej o: Nagrody Gminy Wądroże Wielkie dla uczniów naszej szkoły
Powiększ obraz:

ŚWIETO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Uczniowie klasy III  wraz z rodzicami i wychowawczynią  urządzili Święto Pieczonego Ziemniaka.  Ten dzień był okazją do różnych zabaw, wyścigów, a także zmagań z ziemniakiem w roli główniej. Nie zabrakło oczywiście wystawy - ziemniaczanych cudaków. Przygotowana przez rodziców  degustacja potraw ze słynnych kartofli sprawiła wszystkim dużo radości i raczyla podniebienia. 

Czytaj więcej o: ŚWIETO PIECZONEGO ZIEMNIAKA