Sekretariat szkoły

w godz. 7.30 - 15.30

tel./076 8874 428

E-mail: spwadroze2@wp.pl

Sprawy uczniowskie załatwiane w sekretariacie:

1. Wyrabianie legitymacji szkolnych:

Do wyrobienia legitymacji szkolnej niezbędne jest posiadanie aktualnego zdjęcia, które należy podpisać.

Legitymacje szkolne wyrabiać mogą uczniowie klas I - VIII. Wyrobiona legitymacja powinna służyć uczniowi przez cały okres nauki w szkole.

2. Przedłużanie ważności legitymacji:

Legitymacja szkolna ważna jest do 30 września każdego roku. Przedłużanie ważności tego dokumentu odbywa się corocznie od 1 października.

3. Karty wypadku:

Ubezpieczony uczeń może starać się o odszkodowanie z tytułu doznanego wypadku, bez względu na miejsce jego wystąpienia. Oznacza to, że nie ma znaczenia, czy wypadek miał miejsce w szkole, czy też poza szkołą. Po zakończeniu leczenia należy pobrać ze szkoły numer polisy. Rodzice zgłaszają szkodę osobiście, online lub telefonicznie w odpowiednim Towarzystwie Ubezpieczeniowym obowiązującym w danym roku szkolnym.